dowolna

Działki budowlane Łochowo - Ogłoszenia sprzedaży działek

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jaworowa

Łochowo,kujawsko-pomorskie

89 440 zł688 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka budowlana w "prawej" części Łochowa. Blisko: - droga asfaltowa 200m, - szkoła Podstawowa 800m. Płaski teren, grunt piaszczysty. Prąd przy drodze (skrzynka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

184 875 zł1 479 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

działka o wym 27x54,5m węższym bokiem przylegająca do drogi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

170 000 zł1 300 m² 130,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam Działkę w Łochowie gm. Białe Błota. Działka o pow. 1300m2 w bardzo dobrej lokalizacji Łochowa. Wszyskie media na działce. Polecamy. Kontakt I prezentacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

110 000 zł771 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Łochowie przy lesie. Powierzchnia: 771m2 Media: prąd na działce, woda w ulicy, kanalizacja i gaz w planach gminy. Lokalizacja: na osiedlu nowych domów bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

300 000 zł3 077 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3077 m2., składająca się z trzech działek, każda o powierzchni ponad 1000 m2. Istnieje możliwość sprzedaży osobno każdej działki lub razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

137 634 zł1 218 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością zabudowy w Łochowie po prawej stronie przy wjeździe do Bydgoszczy. Ze względu na lokalizację i widoczność z głównej drogi idealna również pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

135 000 zł771 m² 175 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

345 000 zł1 500 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana o powierzchni 1500m2. Ulica Debowa, dojazd droga asfaltowa. Prąd i woda w drodze dojazdowej. Kanalizacja i gaz w fazie projektu na 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

273 700 zł1 955 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej przy głównej drodze do nakła.POŁOŻONA BARDZO ŁADNIE PRZY SZOSIE I ULICY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana granicząca z lasem o powierzchni 1 000 m2 (boki ok. 25 x 40 m) położona w miejscowości Łochowo. Atrakcyjna lokalizacja: po lewej stronie drogi w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Na Tarasie

Łochowo,kujawsko-pomorskie

68 000 zł800 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazyjna cenowo 85 pln/m2 działka budowlana, położona w uroczej okolicy w Łochowie koło Bydgoszczy. Jest prąd i wodociąg, a aktualnie powstaje projekt kanalizacji. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

98 000 zł879 m² 111,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Łochowie, bardzo dobra lokalizacja przy głównej ulicy, możliwość budowy obiektu usługowego z częścią mieszkalną. Cena do negocjacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij