dowolna

Działki na sprzedaż Łochowo - Oferty sprzedaży działek

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

585 100 zł3 256 m² 179,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 3254 m2 położoną bezpośrednio przy lesie w Łochowie gmina Białe Błota. Działka oznaczona jest w mpzp symbolem "a 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

305 000 zł1 327 m² 229,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca działkę W łochowie Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 1333m.Lokalizacja idealna wśród domków jednorodzinnych ,dobrze skomunikowana.W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

585 000 zł3 255 m² 179,72 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

199 000 zł824 m² 241,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam bardzo dobrze zlokalizowaną w miejscowości Łochowo, na osiedlu domków jednorodzinnych. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Wszystkie media w drodze dojazdowej. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

245 000 zł1 087 m² 225,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 1087 m2 położona w malowniczej miejscowości Łochowo, gmina Białe Błota. Ważne informację: - 1087 m2 - przyłącza:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

305 000 zł1 328 m² 229,67 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

419 000 zł1 395 m² 300,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łochowo ,polecamy działkę o pow.1393m2 w kształcie prostokąta.Lokalizacja ŁOCHOWO. Działka posiada aktualne warunki zabudowy,na dom jednorodzinny. Media:woda miejska,skrzynka energetyczna,gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Śnieżna

Łochowo,kujawsko-pomorskie

285 000 zł1 271 m² 224,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest grunt pod zabudowę w miejscowości Łochowo przy ulicy Śnieżnej. W pobliżu nowoczesne zabudowy domów jednorodzinnych z łatwym dojazdem do Bydgoszczy. Media: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

585 700 zł3 256 m² 179,88 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

418 000 zł1 393 m² 300,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy działkę o pow.1393m2 w kształcie prostokąta.Lokalizacja ŁOCHOWO. Działka posiada aktualne warunki zabudowy,na dom jednorodzinny. Media:woda miejska,skrzynka energetyczna,gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

585 720 zł3 255 m² 179,94 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

305 000 zł1 329 m² 229,50 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

279 000 zł1 364 m² 204,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż / Działka o pow. 1364 m2 z Łochowie k/bydgoszczy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz oddychać świeżym powietrzem, z dala od zgiełku i uciążliwości dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

189 000 zł1 120 m² 168,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1120mkw w Łochowie opis: - wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny - działka znajduję się przy drodze gminnej - teren na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

490 000 zł2 464 m² 198,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Działkę w Łochowie o powierzchni 2465m wymiary 49m/49m.Teren płaski niezabudowany, ogrodzenie panelowe z podmurówką, dwie bramy wjazdowe, klasa ziemi V, DROGA DOJAZDOWA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

559 000 zł3 254 m² 171,79 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

490 050 zł2 465 m² 198,82 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

315 000 zł1 329 m² 237,02 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

209 000 zł872 m² 239,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Ci ofertę działki na sprzedaż: lokalizacja: łochowo Powierzchnia: 872 m2 Opis działki: - działka o powierzchni 872 m2, idealna do budowy wymarzonego domu. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

249 000 zł1 027 m² 242,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej na osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Łochowo. Działka Powierzchnia 1027 m2 została rozłożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

490 000 zł2 465 m² 198,79 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

320 000 zł1 330 m² 240,60 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

375 000 zł1 250 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Łochowie w okolicy nowo budowanych domów Na sprzedaż działka położona w miejscowości Łochowo Działka o powierzchni 1250m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

171 000 zł1 140 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Łochowie w okolicy nowo budowanych domów Na sprzedaż działka położona w miejscowości Łochowo Działka o powierzchni 1140m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

531 000 zł3 251 m² 163,33 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

491 000 zł2 465 m² 199,19 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

297 000 zł1 365 m² 217,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Budowlana Blisko Bydgoszczy i Drogi S5 Działka budowlana powierzchni 1365m2. Szerokości ok. 28,5 m i Długości ok. 48 m. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

325 000 zł1 331 m² 244,18 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

491 000 zł2 464 m² 199,27 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

335 000 zł1 330 m² 251,88 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

531 900 zł3 254 m² 163,46 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

490 000 zł2 465 m² 198,78 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

338 261 zł1 337 m² 253 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działkę położoną w Łochowie w okolicy nowo budowanych domów Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Łochowo Działka o powierzchni 1337m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

340 000 zł1 333 m² 255,06 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

532 000 zł3 254 m² 163,49 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

287 000 zł1 080 m² 265,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1077m2. Wymiary działki 27x40m. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Do działki doprowadzony prąd. Woda w drodze obok działki. Oczyszczalnia ścieków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

320 000 zł1 083 m² 295,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W premium! Zapraszam do zakupu działki budowlanej w Łochowie. Działka mieści się przy utwardzonej drodze w odległości kilkuset metrów od kościoła i Delikatesów Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

171 000 zł1 140 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Łochowie w okolicy nowo budowanych domów Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Łochowo Działka o powierzchni 1140m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

195 000 zł871 m² 223,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Łochowie w okolicy nowo budowanych domów Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Łochowo Działka o powierzchni 871m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

199 500 zł1 140 m² 175 zł/m²

 

 

 

Łochowo,kujawsko-pomorskie

415 000 zł2 148 m² 193,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwie położona działka w Łochowie w okolicy nowo budowanych domów Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Łochowo Działka o powierzchni 2148m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij