dowolna

Nowe domy Łochowo

29 ogłoszeń

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Łochowo,kujawsko-pomorskie

385 000 zł158 m² 2 436,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Dom parterowy wg projektu mila B na działce o pow 1017 m2 w stanie surowym zamkniętym. Pow domu 158 m2, w tym garaż 2-stanowiskowy o pow 34 m2. Układ i wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

475 000 zł146 m² 3 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

Nieduży, parterowy, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 146m2 położony na działce o metrażu 744m2, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Przestronny, jasny pokój dzienny połączony.