dowolna

Nieruchomości Łochowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 080 000 zł159 m² 6 792,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Dobre nieruchomości polecają zadbany, funkcjonalny, zdrowy dom wolnostojący z 2007 roku, o powierzchni użytkowej 158m2 z dodatkową dużą wiatą na 2 auta, zacisznie położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łochowo,kujawsko-pomorskie

799 000 zł108,60 m² 7 357,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marzysz o miejscu, które połączy magię natury z komfortem miejskiego życia? Chcesz mieszkać blisko Bydgoszczy w nowoczesnym domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

937 000 zł136,84 m² 6 847,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Firma get house ma przyjemność poinformować o realizacji nowego projektu inwestycyjnego składającego się z 6 domów parterowych przy ulicy Leszczynowej w Łochowie. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Łochowo,kujawsko-pomorskie

937 000 zł140 m² 6 692,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kontakt w sprawie tej oferty = 0% prowizji dla kupującego Zanim przewiniesz dalej zadzwoń. Pomogę Ci przy : Zakupie / Kredycie / Terminach / Sprzedaży / Wykończeniu / Dokumentach. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

679 000 zł100 m² 6 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Brak prowizji dla kupującego! House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę trzypoziomowego lokalu mieszkalnego w domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł274,90 m² 7 602,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

Idea nieruchomości zaprasza Na sprzedaż obiekt z ogromnym potencjałem , zapoznaj się z treścią poniższej oferty. Wielofunkcyjna nieruchomość z ogromnym potencjałem - Łochowo k.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

2 090 000 zł274,90 m² 7 602,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

Niezwykła nieruchomości na sprzerdaż W łochowie Zapraszam do zapoznania się z tą niecodzienną ofertą. Jeden dom , dwa mieszkania z osobnym wyjściem, duża działka. Ogromny wachlarz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łochowo,kujawsko-pomorskie

889 000 zł145,45 m² 6 180,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Z przyjemnością prezentujemy inwestycję w podbydgoskim Łochowie. To oferta dla osób, które szukają połączenia nowoczesnej architektury, wysokiego standardu wykonania i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

320 000 zł1 190 m² 268,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę O powierzchni 1190 m2. Warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł808 m² 297,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Poleca Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana - Łochowo, ul. Leśna- 808 m Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 808 m , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 305 m² 221,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka o powierzchni 1305m2 położona w podbydgoskim Łochowie (gm. Białe Błota). Grunt położony w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

243 500 zł980 m² 248,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Znakomita działka w znakomitym miejscu! Do sprzedaży Bardzo ładna działka w znakomitej lokalizacji w centrum Łochowie -o powierzchni ok 990m2! Działka położona w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

669 000 zł97,72 m² 6 846,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

757 000 zł98,82 m² 7 660,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł820 m² 242,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: w ofercie działka pod budowę domu w Łochowie. Wielkość 820 mkw. Wydane warunki zabudowy. Prawa strona, tereny spacerowe, ciche. Media: prąd: jest Woda: jest Gaz: jest lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł1 593 m² 243,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości łochowo, gmina Białe Błota. Grunt położony w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

700 000 zł97,19 m² 7 202,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Oferta zewnętrznego biura sprzedaży. Klient nie płaci prowizji oraz podatku pcc! Prezentuję ofertę sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej. Kompleks będzie składał sie z 72 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

937 000 zł136,84 m² 6 847,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu ofertę będącą w trakcie o realizacji, domu parterowego w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 136,84m 2 , zlokalizowanego na działce o powierzchni 900m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

899 000 zł98,04 m² 9 169,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (lokal mieszkalny z udziałem w gruncie) położony na działce 167,5 m2 w Łochowie, 10 minut jazdy samochodem od Bydgoszczy. od zakupu ani podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łochowo,kujawsko-pomorskie

899 000 zł145,45 m² 6 180,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Ten dom już powstał i czeka właśnie na Ciebie. W Łochowie, przy ul. Akacjowej, stoi gotowa przestrzeń, w której może zacząć się Twój nowy rozdział. Bez stresu budowy, bez miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł257 m² 5 408,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Marzena Tel:   Prestige Nieruchomości Serdecznie polecam na sprzedaż piękny dom z ogrodem, idealny do zamieszkania i wypoczynku bez nakładów finansowych. Dom wybudowany przez obecnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

321 933 zł1 347 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które krzyczą centrum!. Ta działka mówi raczej: spokojnie, kawa na tarasie najpierw. Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Dereniowej w Łochowie, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łochowo,kujawsko-pomorskie

324 300 zł1 380 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomości oferuje : Działka 1385 m | Łochowo Lokalizacja: łochowo, gm. Białe Błota, pow. bydgoski Powierzchnia: 1385 m Cena: 346000 opis działki Na sprzedaż piękna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł95 m² 7 357,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł39,38 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na parterze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie przechodzi gruntowny remont. W budynku wymienione zostały wszystkie instalacje, zamontowane zostało.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 806 m² 132,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka I spokojna okoliwa I 1806mkwi blisko kanału Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy Łochowa nieopodal lasu i kanału Noteckiego o powierzchni 1806 mkw w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

270 000 zł745 m² 362,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu tę wyjątkową działkę o powierzchni 745m2, która stanowi niepowtarzalną okazję inwestycyjną lub możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 218 m² 245,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż / Działka o pow. 1218 m2 w Łochowie k/bydgoszczy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz oddychać świeżym powietrzem, z dala od zgiełku i uciążliwości dużego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 393 m² 257,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Michał Chrzan   Prestige Nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana w Łochowie posiadająca warunki zabudowy. brakuje sklepów, komunikacji miedzygminnej, edukacji, ośrodka zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

347 800 zł1 480 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomości oferuje : Działka budowlana 1480 m | Łochowo | ul. Leszczynowa Lokalizacja: łochowo, gm. Białe Błota, pow. bydgoski Powierzchnia: 1480 m Cena: 370000 opis działki Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

669 000 zł117,85 m² 5 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesne osiedle bliźniaków w Łochowie - Twój nowy dom z ogródkiem! Marzysz o przestronnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy, ale blisko miasta? Sprawdź tę wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł289 m² 6 055,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Tylko u Nas! nowa oferta Na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Łochowa. Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie w bardzo dobrym miejscu, działka budowlana, w drodze gaz, prąd ,woda. Tereny spacerowe, rowerowe, bardzo blisko szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

270 000 zł940 m² 287,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agata   uwaga - atrakcyjna cena z możliwością negocjacji super lokalizacja - działka przy lesie I kanale bydgoskim Pięknie usytuowana działka o pow. 940 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł14 100 m² 28,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: nietypowa oferta dużej działki z powierzchnią do wybudowania domu. Piękne widoki na Dolinę Noteci. Nieruchomość to około 2300 mkw V klasy ziemi z możliwością wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

669 000 zł117,85 m² 5 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesne osiedle bliźniaków w Łochowie przestrzeń, która pozwala naprawdę odetchnąć. Jeśli marzysz o własnym domu z ogródkiem, w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie nie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł858 m² 279,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: michał Chrzan   Na sprzedaż działka o pow. 858 m2 pod zabudowę mieszkaniową w Łochowie gm. Białe Błota. Nieruchomość usytuowana niespełna 1 km na północ od.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł897 m² 255,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w Łochowie. Atrakcyjna działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży 2 kawalerki sprzedawane wyłącznie razem. Powierzchnia 46,38 m2: 24,81 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Łochowo,kujawsko-pomorskie

285 000 zł44 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Tylko u Nas! Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łochowa bezczynszowe, gotowe do wprowadzenia! Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż unikalne, przestronne mieszkanie w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 271 m² 199,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis oferty: działka budowlana w Łochowie. Powierzchnia 4271 mkw. Należy wystąpić o dogodne dla siebie warunki zabudowy. Blisko do asfaltu. Działka sąsiaduje z kanałem górnonoteckim.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij